Jump to content

Photo

1st G.F.T.S. Σχόλια/Αποτελέσματα

• Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 pasxalistz

pasxalistz

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 05 January 2017 - 08:51 PM

Στο χώρο αυτό μπορούν οι συμμετέχοντες του 1ουτουρνουά stratego Ελλήνων φίλων να δημοσιεύουν αποτελέσματα/σχολιασμούς των αγώνων τους.

Ενημέρωση για τις αγωνιστικές/βαθμολογία του τουρνουά μπορείτε να βρείτε εδώ(1st G.F.T.S. Αγωνιστικές/Βαθμολογία)  Καλή διασκέδαση.

• cflag, IOLAUS1926 and Hercules1926 like this
member of ΣΕΡΡΕΣ STRATEGO team

#2 IOLAUS1926

IOLAUS1926

Bomb

• Members
  • PipPipPip
  • 43 posts
  • Coat of arms
  • Gold General

Posted 06 January 2017 - 08:33 AM

Καλη επιτυχια στο τουρνουα μας παιδια!! Μακαρι να ημουν και εγω παρων αλλα λογω στρατου δεν θα μπορεσω να παρω μερος σαυτην την ομορφη διοργανωση.
Μακαρι να γινει θεσμος και στο επομενο τουρνουα θα ειμαι ο πρωτος που θα δηλωσει συμμετοχη.

Απολαυστε τις μαχες και καλα αποτελεσματα σε ολους
  • cflag, pasxalistz, B.E.M. HCS and 4 others like this

member of ΣΕΡΡΕΣ STRATEGO team

#3 cflag

cflag

Lieutenant

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 689 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Scout

Posted 07 January 2017 - 08:53 PM

Βρεθήκαμε ονλάιν με τον Κώστα/BMC HCS και αποφασίσαμε να κάνουμε ποδαρικό στο τουρνουά! Ήταν ένα πολύ ωραίο ισορροπημένο παιχνίδι τακτικής δίχως ούτε ένα λόττο χτύπημα. Μερικά λαθάκια έγιναν εκατέρωθεν και τελικά η νίκη έγειρε δικαίως υπέρ του Κώστα. Συγχαρητήρια για το παίξιμο σου και καλή συνέχεια στο τουρνουά. 

• pasxalistz, B.E.M. HCS, IOLAUS1926 and 2 others like this

#4 pasxalistz

pasxalistz

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 08 January 2017 - 06:40 PM

Καλησπέρα. Πρίν λίγο κάναμε μια δυνατή αναμέτρηση με τον φίλο Δημήτρη (gmits) για την πρώτη αγωνιστική του τουρνουά μας. Αν και παίζουμε αρκετά χρόνια και οι δυό μας δεν έτυχε να ξαναπαίξουμε και είναι τιμή μου που αγωνίστηκα τόσο καλά με έναν παίκτη που έχει ξεπεράσει τα 5000 παιχνίδια.

Το παιχνίδι ξεκίνησε καλά για μένα γιατί βρήκα γρήγορα τον αντίπαλο Στρατάρχη και βρέθηκα να έχω πλεονέκτημα σε έναν Ταγματάρχη ανταλάσοντας Στρατάρχες και Στρατηγούς. Πάνω στις ανταλαγές ο αντίπαλος βρήκε ευκαιρία να πάρει προβάδισμα 2 Λοχαγούς και κάπου εκεί είχα την αποσύνδεση απο το ίντερνετ. Χωρίς νεκροταφείο πλέον προσπάθησα με ότι υπήρχε στην μνήμη μου να χτυπήσω το παιχνίδι καταφέρνοντας να φάω τον ένα Λοχαγό. Νομίζοντας ότι οι ανιχνευτές του αντιπάλου τέλειωσαν βλέπω ξαφνικά να εμφανίζεται κι άλλος. Πρός στο τέλος ο αντίπαλος ρίσκαρε για να βρεί σημαία και το κατάφερε με τον ανιχνευτή λίγο πρίν ρισκάρω σε σημείο που πιστεύω ότι θα μου έδεινε την νίκη.

Μακάρι να παίζω τόσο όμορφα παιχνίδια κι ας χάνω παρά να κερδίζω κουραστικά μάτς.

Συγχαρητήρια φίλε Δημήτρη και καλή συνέχεια στο τουρνουά.

pasxalistz vs gmits   1- 6

Να σημειώσω ότι όλοι μαζί οι παίκτες του τουρνουά πλησιάζουν τα 20.000 παιχνίδια ένα νούμερο που πραγματικά είναι φοβερό και η κλήρωση μου έκανε την τιμή να παίξω τις πρώτες δύο αγωνιστικές με αυτούς που έχουν τα περισσότερα. gmits 5051 & gpet0 3499

#5 pasxalistz

pasxalistz

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 10 January 2017 - 05:38 PM

Καλησπέρα. Χθές για την 1η αγωνιστική του 1st GFTS έγινε ένας καταπληκτικός αγώνας ανάμεσα σε Max Cady και Henry domerkant. Λόγω του κλειδώματος των τόπικ οι σχολιασμοί του αγώνα παρουσιάστηκαν απο τους παίκτες στα προσωπικά pm, τους οποίους σας παρουσιάζω παρακάτω. Συγχαρητήρια για τον όμορφο αγώνα και καλή συνέχεια.

Max Cady vs Henry domerkant    3 - 3

Henry domerkant

Ισόπαλο έληξε το παιχνιδι μας
Εκανα καλη αρχή και πήρα ενα μικρο προβάδισμα το οποίο όμως δεν κατάφερα να αξιοποίησω καθώς ο αντιπαλος μου επαιζε Πόλυ δυνατή άμυνα και ταυτχρονα εγώ ήμουν σε κακή μέρα και αρκετά διστακτικός
Στη συνέχεια ο max με έκλεισε και με 2 μεγαλα ρίσκα ( φιλέ οφειλω να σε επαινεσω για αυτές τις 2 κινήσεις καθώς όντως ήταν οι καλύτερες για την επίθεση σου με λίγη τύχη βέβαια για σύμμαχο )
Πήρε ενα τεράστιο προβάδισμα σε συνταγμαρχη και εν συνεχεια και ταγματάρχη
Στο τέλος απο ξεκάθαρη τύχη κατάφερα να βρω το 3 του το τελευταίο και να αποσπασω την ισοπαλία καθώς ηταν αδύνατο να φαγωθεί ο στρατηγός μου ( ίσως το μονο λάθος σου να αλλαξεις τους στρατάρχες )
Ωραίο ματς φιλέ θεωρώ οτι αξιζες τη νίκη αλλα ευτυχώς για μένα τη γλίτωσα σε ενα βαθμο

Max Cady

Καλησπέρα και πάλι σε όλους τους φίλους!! Πριν λίγο πραγματοποίησα το παιχνίδι μου με τον φίλο Θεοχάρη(Henry domerkant).Το ματς ήρθε ισοπαλία,συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω λόγια του Θεοχάρη και δεν έχω να προσθέσω τίποτα παρά μόνο να τον ευχαριστήσω για το υπέροχο παιχνίδι που έκανε και φίλε Θεοχάρη να σου ευχηθώ καλή συνέχεια στο τουρνουά....

Edited by pasxalistz, 10 January 2017 - 05:40 PM.

#6 roeczak

roeczak

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 329 posts
  • Coat of arms
  • Gold Major

Posted 10 January 2017 - 10:50 PM

Σήμερα για την 1η αγωνιστική του 1st GFTS αντιμετώπισα τον φίλο Βασίλη (Hercules1926).

Ο Βασίλης άρχισε αμέσως να παίρνει μεγάλα ρίσκα με τον στρατηγό, μαντεύοντας την πιθανή θέση του στρατάρχη μου και σε κάποια στιγμή πήρε το πάνω χέρι στο παιχνίδι , καθώς παρόλο που είχα πλεονέκτημα σε εναν συνταγματάρχη είχε παραπάνω ένα ταγματάρχη και ένα λοχαγό, καθώς και πλεονέκτημα στους ανιχνευτές. Παρά το πλεονέκτημα του ο Βασίλης συνέχισε την επίθεση με αποτέλεσμα να πάρει και άλλο λοχαγό και στη συνέχεια και δεύτερο ταγματάρχη . Ωστόσο εκεί ακριβώς εκανε το λάθος και χτύπησε στις βόμβες τον 2ο του συνταγματάρχη (με άφησε να τον κλείσω με τον στρατηγό) με αποτέλεσμα το παιχνίδι να γείρει υπέρ μου και ειδικά όταν κατάλαβα τον στρατάρχη του οπότε ξέροντας πλέον όλο το στρατό του αντιπάλου έφτασα στη νίκη

Συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο και τολμηρό παιχνίδι Βασίλη και καλή συνέχεια στο τουρνουά!!!

Roeczak vs Hercules 1926 6-1

Edited by roeczak, 10 January 2017 - 10:52 PM.

• cflag, pasxalistz, IOLAUS1926 and 1 other like this

Highest rating : 838 (Platinum Major)

#7 Hercules1926

Hercules1926

Spy

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Coat of arms
  • Silver Lieutenant

Posted 10 January 2017 - 11:35 PM

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Σήμερα αντιμετώπισα για την 1η αγωνιστική του τουρνουά μας τον φίλο Τάσο(roeczak).Το ματς εξελίχθηκε όπως πολύ σωστά ανέφερε παραπάνω ο Τάσος,δηλαδή εγώ ξεκίνησα πολύ τολμηρά και δυναμικά το παιχνίδι και μπόρεσα να κάνω λίγη ζημιά στον αντιπαλό μου αλλά και ο Τάσος από την πλευρά του έκανε την αντεπίθεσή του και κατάφερε με πολύ έξυπνο παιχνίδι να πάρει πλεονέκτημα στα μεγάλα πιόνια και να εκμεταλλευτεί το ρίσκο που πήρα και δεν βγήκε(σχετικά με τον στρατάρχη μου ο οποίος φαγώθηκε από την κατάσκοπο του Τάσου) και έτσι λοιπόν κατάφερε να πάρει την νίκη.Τάσο, συγχαρητήρια έκανες ένα πολύ σπουδαίο παιχνίδι και ήταν τιμή μου που έπαιξα με έναν πολύ μεγάλο παίκτη σαν και εσένα...Καλή συνέχεια στο τουρνουά.... 

member of ΣΕΡΡΕΣ STRATEGO team

#8 Henry domerkant

Henry domerkant

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Miner

Posted 15 January 2017 - 06:21 PM

Henry domerkant - morias 3-3
Δυνατά μπήκαμε και οι δυο και φαγαμε αρκετά πιόνια ο ένας του αλλου αλλά κάποια στιγμη ο ένας είχε κλείσει τον άλλον κανείς δεν εδειξε διάθεση ρίσκου και αρκέστηκαμε στην ισοπαλία
  • cflag, pasxalistz, morias and 2 others like this

#9 cflag

cflag

Lieutenant

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 689 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Scout

Posted 15 January 2017 - 09:32 PM

Σε  ένα όμορφο παιχνίδι με τον Τάσο/roeczak αναδειχτήκαμε ισόπαλοι καθώς μείναμε από σαμποτέρ και είχα 1 ταγματάρχη εγώ και 2 λοχαγούς αυτός. Χαίρομαι ειλικρινά που βλέπω νέους Έλληνες παίκτες και μάλιστα με τόσο καλό επίπεδο. Εύχομαι καλή συνέχεια και προπάντων να βλέπεις το στρατέγκο σαν ένα παιχνίδι και τίποτα περισσότερο. 

• pasxalistz, IOLAUS1926 and Hercules1926 like this

#10 roeczak

roeczak

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 329 posts
  • Coat of arms
  • Gold Major

Posted 15 January 2017 - 09:56 PM

Οπως τα λέει παραπάνω ο Χρήστος, συγχαρητήρια για το ωραίο παιχνίδι !!

#11 pasxalistz

pasxalistz

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 16 January 2017 - 09:19 PM

Για την 2η αγωνιστική του 1st GFTS έπαιξα με τον φίλο Γιώργο (gpet0). Ο Γιώργος μπήκε δυνατά στο μάτς καθώς έφαγε με Συνταγματάρχες 2 Λοχαγούς μου και στο κινηγητό που του έκανα με τον Στρατηγό, μου έφαγε 4 ακούνητα πιόνια της πρώτης σειράς απο τα οποία το ένα ήταν Ταγματάρχης. Προσπάθησα στην συνέχεια να τον μπλοφάρω ίσως και γίνει μικρότερη η ζημία. Με σωστή στρατηγική ο αντίπαλος μου κατάφερε να πάρει την νίκη καθώς στο ρίσκο μου με Σύνταγμα και Στρατάρχη βρήκα και στις δυο περιπτώσεις βόμβες. Συγχαρητήρια Γιώργο για το όμορφο παιχνίδι και καλή συνέχεια στο τουρνουά.

gpet0 vs pasxalistz  6-1

• cflag, B.E.M. HCS, IOLAUS1926 and 1 other like this

#12 B.E.M. HCS

B.E.M. HCS

Miner

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 168 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Spy

Posted 17 January 2017 - 08:52 PM

http://imgur.com/a/uzBSA

Μετά από ένα πολύ καλό παιχνίδι, έχοντας μικρό προβάδισμα κατάφερα να νικήσω!

καλή συνέχεια εύχομαι στον DON MITSOS!

• don mitsos, cflag, pasxalistz and 2 others like this

#13 Hercules1926

Hercules1926

Spy

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Coat of arms
  • Silver Lieutenant

Posted 18 January 2017 - 01:34 AM

Καλησπέρα σε όλους τους παίκτες!!! Πριν λίγη ώρα αντιμετώπισα για την 2η αγωνιστική τον φίλο μου Γιώργο(MaxCady).Στην αρχή του παιχνιδιού πηγαίναμε με τον Γιώργο μαζί όσον αφορά τα πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα των πιονιών καθώς στους λοχαγούς και στους υπολοχαγούς είμασταν ίσοι,απλά ο Γιώργος είχε πλεονέκτημα έναν λοχία και εγώ έναν σαμποτέρ.Στη συνέχεια έκανα επίθεση με έναν λοχαγό επειδή νωρίτερα είχα εντοπίσει στην περιοχή του Γιώργου,υπολοχαγό και λοχία.Κατάφερα να φάω αυτά τα δύο πιόνια και για καλή μου τύχη ο λοχαγός μου φαγώθηκε από τον αντίπαλο στρατάρχη και μόλις έγινε αυτό έκανα επίθεση με τον στρατηγό μου και έκανα λίγη ζημιά στον Γιώργο καθώς του έφαγα:έναν λοχία,υπολοχαγό και λοχαγό πριν ανταλλαχτουν οι στρατηγοί μας.Μετά αφού γνώριζα τον αντίπαλο στρατάρχη κουνούσα με πιο άνεση τους συνταγματάρχες αρχικά και τους ταγματάρχες στην συνέχεια.Προς το τέλος του, το παιχνίδι πήγε στις ανταλλαγές εκτός από το σημείο που ο Γιώργος προσπάθησε να κάνει επίθεση με τον συνταγματάρχη αλλά δεν τα κατάφερε διότι ο στρατάρχης μου εξουδετέρωσε το σύνταγμα και στην συνέχεια ο Γιώργος έκανε το ίδιο δηλαδή έφαγε με τον στρατάρχη του, το σύνταγμά μου αλλά για κακή του τύχη δίπλα είχα την κατάσκοπό μου και πήρα πλεονέκτημα στον στρατάρχη, το οποίο αυτό το πλεονέκτημα,μου χάρισε και την νίκη.Μπράβο Γιώργο για το υπέροχο παιχνίδι που έκανες και ελπίζω να το διασκέδασες όσο το διασκέδασα και εγώ..Σου εύχομαι καλή συνέχεια στην διοργάνωση....!!!

Hercules1926 vs MaxCady 6-1

http://imgur.com/a/hIiJV

• cflag, pasxalistz, B.E.M. HCS and 1 other like this

#14 pasxalistz

pasxalistz

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 22 January 2017 - 10:27 PM

Καλησπέρα. Σήμερα για την 3η αγωνιστική του τουρνουά κάναμε μια όμορφη μάχη με τον φίλο Θεοχάρη (Henry domerkant). Το παιχνίδι κράτησε περίπου 40 λεπτά. Στην αρχή ο αντίπαλος μου επιτέθηκε απο δύο εισόδους κι ο δικός μου στρατός αναπτύχθηκε απο την τρίτη είσοδο. Απο αυτές τις επιθέσεις βρέθηκα να έχω πλεονέκτημα έναν Λοχία. Στο σημείο αυτό ο Θεοχάρης μου έδωσε χώρο να επιτεθώ απο όλες τις εισόδους παίζοντας δυνατή άμυνα. Έτσι έβαλα μπροστά τον σχεδιασμό μου για να μπώ στο κάστρο του, και το κατάφερα μετά απο αρκετή υπομονή και σκοτώνοντας σιγά σιγά πιόνια μικρά και ανιχνέυοντας μεγαλύτερα. Όταν ο Στρατηγός μου κατάφερε να φάει τον 1ο του Λοχαγό τότε ο αντίπαλος Στρατηλάτης αποφάσισε να κάνει την αντεπίθεση του. Το συνεχές ανακάτεμα του στρατού του όμως μάλλον μπέρδεψε τον ίδιο με αποτέλεσμα στην αντεπίθεση του με Συνταγματάρχη να πέσει πάνω στο πολυτιμότερο πιόνι μου για απόψε (Στρατηγός) που για κακή του τύχη το είχε ξεχάσει. Σαν αποτέλεσμα είχαμε το να χαθούν στις απέλπιδες τελευταίες προσπάθειες Ταγματάρχης και Στρατάρχης στις δικές μου καλογυαλισμένες βόμβες. 

Όταν ο αντίπαλος παίζει αμυντικά αρκετοί παίκτες θυμώνουν και αυτό είναι λάθος για εμένα. Σε ευχαριστώ Θεοχάρη για το όμορφο παιχνίδι που όπως βλέπεις προσπαθώ  να βάλω και λίγες πινελιές με χιούμορ. Καλή συνέχεια φίλε.

pasxalistz vs Henry domerkant       6 - 1

Στο topic με τις αγωνιστικές θα παρουσιάζουμε και τα προγραμματισμένα ραντεβου ώστε να παρακολουθούμε ευκολότερα το τουρνουά που μέχρι στιγμής τρέχει με πολύ γρήγορους ρυθμούς. Αρκετοί απο τους παίκτες ενώ προγραμματίσαμε 1 παιχνίδι ανα εβδομάδα στέλνουν διαθεσιμότητες μόλις στείλουμε τα pm και αυτό πραγματικά με έχει εντυπωσιάσει. Συγχαρητήρια σε όλους.

• cflag, morias, IOLAUS1926 and 1 other like this

#15 Henry domerkant

Henry domerkant

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Miner

Posted 22 January 2017 - 11:21 PM

Ε όχι και καλό παιχνίδι ρε Πασχάλη τραγικός ήμουν και έχω νευριασει με τον ευατο μου όχι τόσο για το αποτέλεσμα αλλά για τον άσχημο τροπο που επαιξα και δεν με χαρακτήριζει
Αξίζες τη νίκη καθώς ήσουν πολύ ανώτερος και απόλυτα δίκαιη και η οποία ατυχία ας πούμε είχα καθώς μονος σου καθωριζεις την τύχη σου
Θα προσπαθήσω να επανελθω με καλύτερες εμφανίσεις στα υπόλοιπα παιχνίδια κύριως για να το ευχαρίστηθουμε όλοι ( καθόλου δεν θα σε κατηγορούσα αν νευριαζες )

#16 morias

morias

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 128 posts
  • Coat of arms
  • Gold General

Posted 24 January 2017 - 07:28 PM

Νικη για μενα σε ενα ωραιο παιχνιδι με τον Βασιλη  .καταφερα να εχω προβαδισμα σε βαβμους και σε ενα λαθος που εκανε ο αντιπαλος (εχασε τον στρατηγο) κατεβηκα με σαμποτερ και βρηκα σημαια!!!

Ευχαριστω για τον αγωνα και καλη συνεχεια!!!!

• cflag, pasxalistz and Hercules1926 like this

#17 Hercules1926

Hercules1926

Spy

• Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Coat of arms
  • Silver Lieutenant

Posted 25 January 2017 - 12:04 AM

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!! Πριν λίγο αντιμετώπισα, για την 3η αγωνιστική του τουρνουά μας, τον Δημήτρη(morias). Το παιχνίδι εξελίχθηκε όπως πολύ σωστά αναφέρει παραπάνω ο Δημήτρης, δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο παρά μόνο να ευχαριστήσω και να συγχαρώ τον Δημήτρη για το υπέροχο παιχνίδι και για την νίκη που έκανε.Φίλε Δημήτρη σου εύχομαι καλή συνέχεια στο τουρνουά....!!!

Hercules1926 vs Morias 1-6

• cflag, pasxalistz and morias like this

#18 roeczak

roeczak

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 329 posts
  • Coat of arms
  • Gold Major

Posted 25 January 2017 - 10:05 PM

Καλησπέρα

Μόλις αντιμετώπισα τον φίλο MaxCady , ήταν μια ωραία μάχη που κρίθηκε όταν πήρα το ρίσκω να φάω τον συνταγματάρχη με τον στρατηγό και να αιφνιδιάσω τον αντίπαλο, ελπίζοντας ότι δεν θα είναι σε περίεργη θέση ο κατάσκοπος (φυσικά ήμουν και τυχερός αφού είχε τον στρατάρχη δίπλα και τα άλλαξα κιόλας) και στη συνέχεια ο Γιώργος έκανε ενα λάθος και έχασε τον ταγματάρχη και αμέσως παραιτήθηκε κρίνοντας ότι δεν έχει ελπίδες

Φίλε Γιώργο έπαιξες ωραία πάνω από το rank σου και θα σου έδινα μια συμβουλή όταν έχεις έστω και αρκετό μειονέκτημα μην τα παρατάς αμέσως ακόμα και με λόττο έχεις ελπίδες.. τώρα ας πούμε η σημαία μου ήταν ανοιχτή (αν και προλάβαινα να την πρστατέψω) 

Καλή συνέχεια στο τουρνουά

Roeczak vs MaxCady 6-1

#19 cflag

cflag

Lieutenant

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 689 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Scout

Posted 27 January 2017 - 06:29 PM

Αναδείχτηκα νικητής σε ένα πολύ όμορφο παιχνίδι τακτικής δίχως καθόλου λόττο που διήρκεσε πάνω από 1 ώρα.

Δημήτρη/ΔονΜητσος χάρηκα που παίξαμε μαζί μετά από καιρό και σου εύχομαι καλή συνέχεια.

• don mitsos, pasxalistz and Hercules1926 like this

#20 Henry domerkant

Henry domerkant

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Miner

Posted 29 January 2017 - 09:16 PM

Μόλις έκανα το παιχνιδι μου απέναντι στον Γιώργο (gpet0) και σε αντίθεση με το προηγούμενο μου παιχνίδι αποφάσισα να είμαι πολύ επιθετικός ( ίσως το παρακανα κάποιες στιγμές ) και σε συνδυασμό με τον επίσης επιθετικό αντίπαλο μου ειχαμε ενα γρήγορο αν και ομορφο παιχνιδι
Τα σημεία κλειδιά του παιχνιδιού ηταν
1) ο ταγματάρχης που κέρδισε γρήγορα ο Γιώργος
2) όταν ο Γιώργος έβαλε λοχία όπως αποδείχτηκε αναμεσα στο γνωστο σύνταγματαρχη μου και τον στρατάρχη
Αφού το σκέφτηκα λίγη ωρα διάλεξα να το φάω με τον στρατάρχη ( πολύ εξυπνη μπλόφα αυτή )
Μπράβο φιλέ ωραίο παιχνίδι συγχαρητήρια για τη νίκη σου

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users