Jump to content

Photo

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΝΕΑ η εφημερίδα μας

• Please log in to reply
2169 replies to this topic

#641 G_Salker

G_Salker

Spy

• Members
  • PipPip
  • 29 posts
  • Coat of arms
  • Bronze Colonel

Posted 15 January 2015 - 11:59 PM

@karaiskakis ακομα με εμενα ασχολεισε;; Ακομα;; Πρεζακια με ειπες αθεο και χιλια δυο ακομα με την παρτη μου τρελενεσαι;; Σου εστειλα το κινητο μου ντρεπεσαι να με παρεις;; Φοβασαι; ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΣΑΙ ΓΕΛΙΟΣ!! Εισαι εθισμενος σε βαθμο αρρωστιας και επιδει σωστα μιλησατε για παντελονια το να βριζεις την γυναικα του αλλου πισω απο μια οθονη δειχνει επιπεδο οντως!!

ΧΩΡΙΑΤΗΣ ΜΕ ΠΤΥΧΙΑ!!!!

#642 cflag

cflag

Lieutenant

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 730 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Spy

Posted 16 January 2015 - 12:19 AM

Για άλλη μια φορά δυστυχώς βλέπω δυο ικανούς Ελληνες παίκτες να αυτοδυσφημουνται και είναι πολύ δυσάρεστο.

Παρότι δεν γνωρίζω τον αγώνα διαβάζοντας όλα τα παραπάνω έκατσα και σκέφτηκα τα εξής..σημειώνοντας ότι πιστεύω τα λόγια και των δυο.

Α Εαν το παιχνίδι δεν ήταν ρανκινγκ και ήταν απλά φιλικό ο Χαντερ77 θα έμπαινε στη διαδικασία να

καθυστερήσει τόσο πολύ την ισοπαλία?Πιστεύω πως όχι ,άρα εδώ έκανε λάθος κατά την άποψη μου.

Β Ο Κώστας βλέποντας τον συμπαίκτη του να αρνητε το λογικό αίτημα του ισοπαλίας και πιεσμένος χρονικά όπως δήλωσε μπορούσε πολύ απλά να παρατήσει το παιχνίδι και να επιστρέψει σε αυτόν εδώ τον χώρο όταν θα χε χρόνο(την επόμενη μέρα π.χ.) κάνοντας ένα ποστ με την λάθος παικτικη συμπεριφορά του συμπαίκτη του.Όμως η παρεκτροπή του και το υβρεολόγιο ήταν λάθος 100 τοις 100

Γ Τελικά και οι δυο καταφέρατε να είσαστε χαμένοι σε ένα ισόπαλο παιχνίδι....παρακαλώ πολύ σκεφτείτε το....

Έγραψα φιλικά και θέλω να πιστεύω αντικειμενικα 

• kostas2506 and dalee like this

#643 dalee

dalee

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 385 posts
  • Coat of arms
  • Silver Captain

Posted 16 January 2015 - 08:45 AM

Για άλλη μια φορά δυστυχώς βλέπω δυο ικανούς Ελληνες παίκτες να αυτοδυσφημουνται και είναι πολύ δυσάρεστο.

Παρότι δεν γνωρίζω τον αγώνα διαβάζοντας όλα τα παραπάνω έκατσα και σκέφτηκα τα εξής..σημειώνοντας ότι πιστεύω τα λόγια και των δυο.

Α Εαν το παιχνίδι δεν ήταν ρανκινγκ και ήταν απλά φιλικό ο Χαντερ77 θα έμπαινε στη διαδικασία να

καθυστερήσει τόσο πολύ την ισοπαλία?Πιστεύω πως όχι ,άρα εδώ έκανε λάθος κατά την άποψη μου.

Β Ο Κώστας βλέποντας τον συμπαίκτη του να αρνητε το λογικό αίτημα του ισοπαλίας και πιεσμένος χρονικά όπως δήλωσε μπορούσε πολύ απλά να παρατήσει το παιχνίδι και να επιστρέψει σε αυτόν εδώ τον χώρο όταν θα χε χρόνο(την επόμενη μέρα π.χ.) κάνοντας ένα ποστ με την λάθος παικτικη συμπεριφορά του συμπαίκτη του.Όμως η παρεκτροπή του και το υβρεολόγιο ήταν λάθος 100 τοις 100

Γ Τελικά και οι δυο καταφέρατε να είσαστε χαμένοι σε ένα ισόπαλο παιχνίδι....παρακαλώ πολύ σκεφτείτε το....

Έγραψα φιλικά και θέλω να πιστεύω αντικειμενικα 

Απόλυτα σύμφωνος με τα λεγόμενα του cflag. Ας κρατάμε την υπομονή μας και την αξιοπρέπεια μας.

Αν εμφανιστούν όλα τα αποδεικτικά στους moderators, σύμφωνα με τα λεγόμενα όλων, (μου) φαίνεται πως και οι δύο παίκτες θα έπρεπε να τιμωρηθούν, ανάλογα ο καθένας για την συμπεριφορά του.

Δεν υπάρχει λόγος για επιπρόσθετες παρεκτροπές...

#644 KARAISKAKIS

KARAISKAKIS

General

• Honorary members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,495 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Marshal

Posted 16 January 2015 - 09:23 AM

Εγώ προσωπικά έλαβα τις Χριστουγεννιάτικες ευχές

http://www.uploady.c...Mf~jkD_3ZYe_a~_

http://www.uploady.c...tBARICUgiZXp_9z

και το δικό μου το παράπονο !!!  δεν πείρε  κανείς σας θέση !!!

πρόκειται για  ένα  τύπο που  με  βρίζει ….. υπόψην  ο “Rudeone” γνωρίζει το επάγγελμα μου, βρίζει την γυναίκα μου ως πουτα….. κ.τ.λ.  με  βρίζει με  χυδαίο τρόπο  ενώ  με  γνωρίζει προσωπικά !!!  Είναι μια από τις  σοβαρότερες τέτοιες  περιπτώσεις !!!

@Aris1970

Δεν εισαι ο μονος που εχει παρει τετοιες ευχες απο τον συγκεκριμενο ατομο 

Το να αφηνεις υπονοιες οτι πισω απο αυτο τον αθλιο ειναι ο gkaros η o Seke (και εννοω στις τηλ. συνομιλιες με μελη της GOSC) ειναι απαραδεκτο. Οπως και η λασπη που προσπαθησατε (μελος της ομαδας σας) να ριξετε στον Σταυρο ανεπιτυχως. 

Παντου βλεπεις φαντασματα, και καλυτερα ειναι να κατσεις να σκεφτεις τι συμβαινει με τον εαυτο σου

Αυτη ειναι η φιλικη μου συμβουλη

4aFTzl2.png

f3ZCLG7.png

#645 monomaxa

monomaxa

Bomb

• Members
  • PipPipPip
  • 66 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Colonel

Posted 16 January 2015 - 02:53 PM

Kostas2506 επειδή αναφέρθηκες σε μένα και ισχυρίστηκες ότι είμαι ο άλλος κωδικός του hunter77 θα σε παρακαλέσω απλά και μόνο να βγάλεις τα αποδεικτικά που έχεις!!!! Διαφορετικά να ανακαλέσεις αμέσως!

Θα έπρεπε να εκτιμήσεις το γεγονός ότι δεν ανέφερε το όνομα σου αλλά μίλησε γενικά για Έλληνα παίκτη και δεν έβγαλε δημόσια φώτο όσων είπες παρά μόνο μία!!

Επειδή μου έχει διαβάσει τι είπες μπράβο του που κρατήθηκε!!!! Να δω πως θ αντιδρούσατε όλοι εσείς αν σας έβριζαν έτσι (εσύ kostas2506 ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ). Για το παιχνίδι βγάλατε τα συμπεράσματα σας από μία φώτο και δώσατε και δίκιο!! Ξέχασες να πεις φαντάζομαι ότι ο hunter ήξερε τις 4 βόμβες σου είχε ήδη σκάσει 2 5αρια του και συ γύριζες γύρω γύρω με τα 2 πιόνια σου και προκαλούσες (έτσι μ πε ο hunter)!!!!Γιατί δεν κράτησες και συ φώτο? Δεν το ήξερες? Ή δεν είχες τι να βγάλεις?

και το ποιο σημαντικό: θέλει στοιχειώδη νοημοσύνη για κάποιον να καταλάβει ότι ο μόνος λόγος που κράτησε το αγώνα παραπάνω ήταν για να βγάζει φώτο όπως ο ίδιος σε προειδοποίησε ότι κάνει, επειδή έβρισες?

Karaiskakis για άλλη μία φορά βγήκες και όπως πάντα τα ξέρεις όλα και υπερασπίζεσαι το δίκιο! Φρόντισες πολύ καλά να εξασφαλίσεις τον εαυτό σου και να αποσύρεις κάθε δήλωση σου στο φόρουμ που σε εκθέσει ξέχασες όμως να συμβουλεύσεις να το κάνουν και οι άλλοι! Αν μπείτε λοιπόν στα γαλανόλευκα νέα μεταξύ 4-6 σελίδα θα βρείτε χρήσιμες πληροφορίες για πολλά πράγματα όπως επίσης και κάποιες συνεντεύξεις!!! Κάπου εκεί λοιπόν το ανώνυμο ψευδώνυμο …. γίνεται επώνυμο και πολλές φορές υπόλογο!!!!! Εσύ συνέχισε να ελέγχεις ip όπως συνηθίζεις να κάνεις και μ το έχεις δηλώσει σε προσωπικό μήνυμα αν θυμάσαι καλά!

Φιλική συμβουλή: Ένα ip από Θεσσαλία δεν σημαίνει Ηλίας από Βόλο! Πλέον είμαστε περισσότεροι και δεν χρειαζόμαστε κανένα σωματείο να έχουμε στις πλάτες μας!!!! Μπορούμε και μόνοι μας!

Και αν θέλεις μπορούμε να παίξουμε οι δύο μας εδώ και όποιος κερδίσει! Τιμή μου να παίξω με παίκτη της εθνικής!!!!!!!! 

Hunter εγώ θα στο ξαναπώ και δημόσια προχώρα και είμαστε δίπλα σου!  Κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβουμε όλοι ότι είμαστε ενήλικες με ολοκληρωμένες προσωπικότητες και δεν μπορούμε να λέμε και να κάνουμε ότι μας κατέβει στο κεφάλι χωρίς να σκεφτόμαστε τις συνέπειες!!!!!!

Το στρατέγκο είναι ένα παιχνίδι απλά και τίποτα παραπάνω …. όλα όμως έχουν και τα όρια τους ………….

“Τα πάντα είναι θέμα παιδείας και  αρχών!!!!!!!!!!!!! “

• Aris1970 likes this

#646 kostas2506

kostas2506

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 posts
  • Coat of arms
  • Gold Sergeant

Posted 16 January 2015 - 03:32 PM

Μονομάχα οκ δεν έχω πρόβλημα αν είσαι διαφορετικός απο τον Hunder γιατί ο ίδιος δήλωσε ότι έχει 15 λογαριασμούς πίστευα ότι με τον μονομάχα είχα να κάνω  ,μεχρι χθές αγνοούσα τον Ηunder ουτε καν απο που είναι δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιος παίχτης εγώ όταν φταίω το αναγνωρίζω γιαυτό και δεν ζητάω τους πόντους μου πίσω γιατί έκανα κάτι λάθος και δεν θα ήταν σωστό να κάνω καταγγελία,γιατί όπως και είπε και ο cflag θα μπορούσα να φύγω και τελείωσε .

τώρα αυτός αν θέλει να κάνει καταγγελία στους μοντερέητορ και να τιμωρηθώ έχει κάθε δικαίωμα αλλα δεν γίνεται να έχω παίξει 4500 παιχνίδια και μόνο με αυτόν να βρίσω δηλαδή γιατί να το κάνω αυτό?   , εξάλλου αν θιγόταν είχε δικαίωμα να σβήσει το τσατ και να συνεχίσει το παιχνίδι του χωρίς να βλέπει τι λέει ο αγώνας πολλοί παίχτες το κάνουν ξέρεις δεν κοιτάνε καθόλου το τσάτ και παίζουν καθόσον το παιχνίδι είναι άλλο πράγμα απο την επικοινωνία.

ξέρεις καλά επιλέγεις αν θα δείς τα προσωπικά μηνύματα  προσωπικά εχω βριστεί απο διάφορους παίχτες και με το να με καθυστερεί ο hunder θεωρώ ότι επιδίωκε το βρίσιμο (δεν λέω ότι ήταν σωστό ) εξάλλου να γνωρίζεις ότι αυτός ο λογαριασμός χρησιμοποιείται και άπο άλλα δύο άτομα τα οποία διαθέτουν τους κωδικούς μου πρόσβασης καθώς τους αρέσει ενίοτε να ανεβάζουν η να κατεβάζουν το rating μου αυτά όμως την κατάλληλη στιγμή απο την στιγμή που υπάρχει βρίσιμο απ τον λογαριασμό μου υπόλογος είμαι εγώ σαν κύριος του και θα δεχθώ τις όποιες τιμωρίες της επιτροπής .

• dalee likes this

#647 kostas2506

kostas2506

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 posts
  • Coat of arms
  • Gold Sergeant

Posted 16 January 2015 - 03:48 PM

Μονομάχα δεν χρειάζεται να παίξεις με τον καραισκάκη και εγώ μόνος μου σας κερδίζω και τους δύο μαζί(προσωπική εκτίμηση) σε ζωντανό αγώνα δέ θέλω δέκα σαν εσάς.

Επειδή λές στον Ηunder να προχωρήσει αν εννοείς μήνυση αυτό  που λές είναι άτοπο  καθόσον πρόκειται για δύο άγνωστα άτομα (Αν θες μιλάμε και στο τηλ η με τον hunder οποτε θελετε να σας πω ολα τα στοιχεία μου δεν έχω πρόβλημα  ) η υπόθεση θεωρώ οτι θα αρχειοθετηθεί αν πάλι σε 2-3 χρόνια φθάσει στο ακροατήριο θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι εγώ θα πάρω ένα επιτραπέζιο στο δικαστήριο και θα πώ γιαυτό μαλώσαμε!

Συγκεκριμένα με τον λογαριασμό μου παίζει και ο αδερφός μου και ένας φίλος μου απο επαρχία ικανότατοι παίχτες και οι δύο και χρησιμοποιούν τον kosta δεν το θεωρώ κακό με παίρνει τηλ μου λέει να μπώ του λέω παίξε καναν αγώνα γιατί εγώ μένω αθήνα δυστυχώς όμως εάν αύριο το ip ήταν απο επαρχία τι γίνεται διακτινιστηκα?, εχθές όμως ήμουν και εγώ παρόν στο επεισόδιο δεν βγάζω την ουρά μου απ έξω, η ευθύνη όλη δική μου.

#648 monomaxa

monomaxa

Bomb

• Members
  • PipPipPip
  • 66 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Colonel

Posted 16 January 2015 - 03:49 PM

Δεν μίλησε κανένας για τιμωρία στο φόρουμ Kostas2506! Πιστεύεις ότι τον νοίαζει αν θα τιμωρηθείς για μια βδομάδα απο τους μοντερ?

Μπορεί να παίζουν 10 άτομα από κάθε κωδικό αλλά ένας φαίνεται και ένας είναι υπόλογος!Κα στο συγγεκριμένο παιχνίδι έπαιξες εσύ!

#649 kostas2506

kostas2506

Sergeant

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 252 posts
  • Coat of arms
  • Gold Sergeant

Posted 16 January 2015 - 03:58 PM

Το ποιος έπαιξε το παιχνίδι όταν χρειαστεί θα αποδειχθεί εδώ δεν είναι ο κατάλληλος χώρος να λυθεί . Εδω υπάρχουν συμπεριφορές του κώστας και του χαντερ το ποίος πληκτρολογεί τα κουμπιά στην ώρα τους μέχρι τότε είμαστε άγνωστοι . 

#650 monomaxa

monomaxa

Bomb

• Members
  • PipPipPip
  • 66 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Colonel

Posted 16 January 2015 - 04:08 PM

ok kostas2506 εγω δεν έχω να πω κάτι άλλο να σαι καλά!!!!καλή συνέχεια

#651 Aris1970

Aris1970

Colonel

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,713 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 17 January 2015 - 09:11 AM

@Aris1970

Δεν εισαι ο μονος που εχει παρει τετοιες ευχες απο τον συγκεκριμενο ατομο 

Το να αφηνεις υπονοιες οτι πισω απο αυτο τον αθλιο ειναι ο gkaros η o Seke (και εννοω στις τηλ. συνομιλιες με μελη της GOSC) ειναι απαραδεκτο. 

Επίσης σε αυτές τις τηλεφωνικές συνομιλίες με μέλη της GOSC αναφέρομαι και στο προηγούμενο weekend μου στη Ρώμη σχετικά με  την γνωριμία  μου με την  MONICA BELL....  και άλλα  πολλά  !!! :D

#652 Firmas

Firmas

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 128 posts
  • Coat of arms
  • Bronze Lieutenant

Posted 17 January 2015 - 08:37 PM

EPEPEPEPEEPEP PALI ARXISAME ? :D 
loipon oi eikones pou aneuase o karaiskakis einai pseutikes.. apokliete o sekertzis na min ton mpinelikone ekinon meta apo tetia logia...

MEΓΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΑΓΝΟΕΙΤΕ ΤΟΝ ΦΙΡΜΑ  banner8.gif

#653 Aris1970

Aris1970

Colonel

• Members
  • 1,713 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 18 January 2015 - 10:11 AM

ΤΙΣ  ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ  ΜΑΣ  ΕΙΝΑΙ   “ΟΙ ΒΡΙΣΙΕΣ “

Για να μην ξεχνάμε ποιοι είμαστε ?

https://www.youtube....h?v=r6UvXnOO1u4

Άκου ρε γιε της καλογριάς,
ο φίλος σου είμαι ο πανουργιάς
και το δεξί σου χέρι

κι εκείνος που καλύτερα
απ' ολουνούς σε ξέρει.

Λένε πως παίζεις με χανουμάκια,
με τουρκοπούλες και καλογριές
και σ' αραδιάζουνε βρισιές.
Πως μπαινοβγαίνεις στους μαχαλάδες,
με ντερβησάδες στήνεις χορό
και με ρωτάν και τι να πω;

Λένε πως έχεις αλισβερίσι,
μ' Αλή Πασάδες κάνεις χωριό
και σε ρωτάω τι να τους πω.

Πες τους ρε φίλε πανουργιά,
(ορέ) έχω εις στον πούτσον μου βιολιά,
έχω και τουμπερλέκια
κι όπως γουστάρω τα βαρώ
και σπάω τα ζεμπερέκια.

Όταν γυρίσω θα τους γαμήσω
και αν αργήσω δώσ' τους κι αυτό,
είναι τ' αρχίδια μου τα δυο.

Όπως στα λέω να τους τα γράψεις,
όπως στα λέω να τους τα πεις,
Καραϊσκάκης σεβνταλής,
Καραϊσκάκης μπεσαλής.

Καραϊσκάκης γεια χαρά,
γεια σου ρε γέρο του Μοριά
και γεια που σ' αγαπάνε.
Γεια τους που δε λυγίζουνε
και που δεν προσκυνάνε.

Λένε για μένα τα καρακόλια,
άκου τι λένε να μη γαμεί,
μίλα κι εσύ ρε Θοδωρή.

Όπως τα λέμε να τους τα γράψεις,
όπως τα λέμε να τους τα πεις,
Καραϊσκάκης, Θοδωρής.

Κολοκοτρώνης και Γιωργής,
Καραϊσκάκης, Θοδωρής.

Γεια σου ρε Ανδρούτσο, γεια χαρά,
γεια σας παιδιά μου αητόπουλα,
που 'χετε αητό πατέρα
κι όποιος δε με κατάλαβε,
τότε ας μας κάνει αέρα.

Ανδρούτσος, Γιώργης, Θοδωρής.

Έτσι μου είπαν να σας τα γράψω,
έτσι μου είπαν λόγω τιμής,
Ανδρούτσος, Γιώργης, Θοδωρής.

Έτσι μου είπαν να σας τα γράψω,
έτσι μου είπαν λόγω τιμής,
μαζί τους είμαστε κι εμείς
μαζί σας είμαστε κι εμείς.

• MIMIS69 and gatos13 like this

#654 cflag

cflag

Lieutenant

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 730 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Spy

Posted 18 January 2015 - 11:39 AM

https://www.youtube....h?v=lc75k1g_kHo

#655 Firmas

Firmas

Scout

• Members
  • PipPipPipPip
  • 128 posts
  • Coat of arms
  • Bronze Lieutenant

Posted 18 January 2015 - 01:27 PM

https://www.youtube....h?v=P0tCJX6FUTk

axaxaxa

___
dn paei se kanenan to video.

MEΓΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΑΓΝΟΕΙΤΕ ΤΟΝ ΦΙΡΜΑ  banner8.gif

#656 Aris1970

Aris1970

Colonel

• Members
  • 1,713 posts
  • Coat of arms
  • Gold Marshal

Posted 30 January 2015 - 12:50 PM

I would like to announce that ....... the HOSC is suspended indefinitely !!!

We are only a couple of 60's players in total Greece, not enough to split up !!!
We have to work together with GOSC !!!
We have the same goals !!!
We need each other to make Greek Stratego bigger !!!

Aris

• KARAISKAKIS likes this

#657 monomaxa

monomaxa

Bomb

• Members
  • PipPipPip
  • 66 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Colonel

Posted 01 February 2015 - 06:21 PM

Άρη πήρες μία απόφαση χωρίς να ενημερωθούμε!

Ειδικά με κάποιους από μας που σε στηρίξαμε σ όλη τη προσπάθεια σου έπρεπε να μιλήσεις και να εξηγήσεις τις προθέσεις σου!!

Παρακαλώ να με διαγράψεις από τη κοινότητα και από τα μέλη!

#658 minoas_gr

minoas_gr

Spy

• Members
  • PipPip
  • 10 posts
  • Coat of arms
  • Gold Miner

Posted 04 February 2015 - 04:22 PM

καλησπέρα!!! είχα να μπω καιρό, έχει πολύ ησυχία...!!!!!!!

κρίμα που υπάρχουν ακόμα προστριβές μεταξύ Ελλήνων παικτών

όποιος θέλει φιλικό μπορεί να στέλνει πμ την ώρα που μπορεί!

• morias likes this

...ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ...

#659 morias

morias

Miner

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 150 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Spy

Posted 04 February 2015 - 06:10 PM

KAΛΗΣΠΕΡΑ  ΣΕ ΟΛΟΥΣ   ΦΙΛΕ ΜΙΝΟΑS  ΕΓΩ  ΣΥΝΗΘΩΣ  ΜΠΑΙΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ   ΜΕΤΑ ΤΙΣ  7  ΕΛΠΙΖΩ   ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

• Aris1970 likes this

#660 KARAISKAKIS

KARAISKAKIS

General

• Honorary members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,495 posts
  • Coat of arms
  • Platinum Marshal

Posted 05 February 2015 - 05:07 PM

bV4BZ3o.jpg?1

Ενημερωση σχετικα με το τουρνουα που θα διεξαχθει 28/2/20015

Τοπος: Σπορ μπαρ Εν Ετει 1929 Τατοι Λεωφόρος Τατοϊου 421 AΘΗΝΑ
τηλ 21 0620 6176 www.facebook.com/pages/%CE%95%CE%BD-%CE%...08408112?sk=timeline
Εγγραφες: Δηλωσεις συμμετοχης στο forum   http://www.strategohellas.gr/ (αφου προηγηθει εγγραφη στο forum) η με e-mail στο gr.zoro@yahoo.gr. Προθεσμια για εγγραφη 25 /2 /2015 Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

Ωρα προσελευσης 9.30 - 10.00 πμ Ωρα ληξης : περιπου 18.00 μμ
Τροπος διεξαγωγης : Ελβετικο συστημα. (Swiss perfect system)
Αυτο σημαινει οτι καθε παικτης θα παιξει 5 αγωνες οι οποιοι βγαινουν με τυχαια κληρωση απο ενα ειδικο προγραμμα αντιστοιχισης οπου λαμβανει υποψη τα αποτελεσματα του καθε παικτη στους προηγουμενους γυρους. (αντιστοιχο με αυτο που υπαρχει στο WC)
Τα αποτελεσματα θα μετρησουν στην διεθνη καταταξη
Kανονες : ISF www.isfstratego.com/images/isfgamerules.pdf
Κοστος συμμετοχης : 15 ευρω (στην τιμη συμπεριλαμβανεται ζεστο η κρυο ροφημα)
Επιπλεον θα υπαρχει δυνατοτητα σε ειδικη τιμη προσφορας ελαφρυ γευμα + αναψυκτικο
Επαθλα : μεταλλια για τους 3 πρωτους και αναμνηστικα διπλωματα συμμετοχης

Ελπιζουμε οι φιλοι του stratego να μας τιμησουν με τη συμμετοχη τους. Σας περιμενουμε ολους.

• SEKERTZISS, Aris1970 and morias like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users